Tábory pro letní prázdniny 2018 budou vypsány přibližně v únoru. Prozatím se můžete podívat, jak jsme si to užili minulé prázdniny.

Naše další akce včetně příměstských táborů pořádaných během školního roku naleznete v sekci Pořádané akce.

KŘÍŽEM KRÁŽEM NAŠÍM KRAJEM

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, 3. a 4. a 10. – 14. července 2017

Tábor plný pohybu a nových poznání. Každý den se vydáme na jiné místo našeho kraje. Poplatek zahrnuje vždy režii a náklady spojené s aktivitami.

Cena: 90 – 190 Kč/den

Fotogalerie z tábora

EGYPT – FARAONOVA POMSTA

STANOVÝ TÁBOR V PRORUBKÁCH V ORLICKÝCH HORÁCH, 3. – 14. července 2017

Pátrali jsme v archivech, sledovali výpravy profesora Indiana Jonese, oprašovali staré knihy a pozorně sledovali vyprávění českých egyptologů, kteří jsou jedni z nejlepších na světě! Dá se faraonova zloba překonat? Vskutku zkouška jen pro otrlé… tedy vlastně pro nás!

Vedoucí: Jarmila Cermanová

Cena: 4 200 Kč, pro sourozence 3 900 Kč

Fotogalerie z tábora

PRÁZDNINY SE ČTYŘLÍSTKEM

BABY TÁBOR PRO ZAČÍNAJÍCÍ TÁBORNÍKY V ROUDNÉM U FRYDŠTEJNA 30. července – 4. srpna 2017

S Bobíkem, Myšpulínem, Fifinkou i Pinďou zažijeme spoustu legrace a zábavy. Budeme společně soutěžit, hrát si i chodit na výlety. Ubytováni budeme v léty prověřeném pensionu U Peštů, v 5-8 lůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením. Stravování je pro nás zajištěno 5x denně přímo v zařízení, samozřejmostí je pitný režim i dobrá parta šikovných vedoucích a instruktorů. Tábor je především určen dětem ve věku 6 – 10 let.

Vedoucí: Věra Bártová

Cena: 2 700 Kč

Fotogalerie z tábora

LETNÍ STUDIUM FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT

STANOVÝ TÁBOR V PRORUBKÁCH V ORLICKÝCH HORÁCH, 11. – 20. srpen 2017

Škola Čar a kouzel v Prorubkách nabízí volná místa na studium fantastických zvířat. Tato škola je provozována formou mudlovského stanového tábora, který je pro všechny děti, které mají rády přírodu, hry, soutěže a chtějí poznat nové kamarády. Navíc se zde budou moci seznámit s některými fantastickými zvířaty, která znají pouze kouzelníci. Voldemort byl poražen a svět může opět žít v míru a beze strachu, nebo ne?

Vedoucí: Jana Šimůnková

Cena: 3 650 Kč, pro sourozence 3 350 Kč

Fotogalerie z tábora