Dánsko + Legoland

Načítám Akce

Připravili jsme pro děti, popř. i jejich rodiče a další zájemce tradiční pětidenní poznávací zájezd do Dánska spojený s dvoudenní návštěvou LEGOLANDU – pohádkové země dětí, známého parku s mnoha atrakcemi, věrnými kopiemi světoznámých staveb i uměleckých děl, měst, zvířat aj. věcí postavených z milionů malých kostiček lega.

Cena: dítě do 11 let včetně 6 400 Kč, ostatní 6 800 Kč.

V ceně je: doprava luxusním autobusem, 2 noci v kempu, dvoudenní vstupné do Legolandu (ve vstupném jsou již všechny atrakce, tyto je možné navštívit v libovolném počtu) vstupné do Muzea námořnictví a akvária Esbjerg, 2 polopenze, průvodce, pedagogický dozor, propagační materiály.

V ceně není: připojištění léčebných výloh, kapesné.

Nocleh: 2 noci v kempu Nordsoe-camping, Dánsko v chatkách po 6 lidech (i patrové postele), vybavená kuchyňka, vše na velmi dobré úrovni. Nutné vzít si vlastní spacák nebo povlečení!

Strava: 2 snídaně a 2 večeře připravíme – jsou v ceně, ostatní z vlastních zásob.

Doprava: luxusním klimatizovaným autobusem s WC a videem, v autobuse možno zakoupit teplé i studené nápoje za Kč po celou dobu. Během cesty bezpečnostní a hygienické přestávky.

Program

1. den středa 24. 5. 2017 – Odjezd , noční přejezd.
2. den čtvrtek 25. 5. 2017 – dopoledne příjezd do Ribe – prohlídka starobylého městečka, kulturní památky Dánska, návštěva mořského akvária a muzea námořnictví v Esbjergu, procházka u Severního moře, přejezd do kempu, pro zájemce krytý bazén, ubytování, večeře.
3. den pátek 26. 5. 2017 – Snídaně, CELODENNÍ NÁVŠTĚVA LEGOLANDU, večer návrat do kempu, večeře.
4. den sobota 27. 5. 2017 – Sbalení, snídaně, CELODENNÍ NÁVŠTĚVA LEGOLANDU, večer odjezd domů.
5. den neděle 28. 5. 2017 – Přejezd autobusem přes Německo, v odpoledních hodinách návrat domů.

Program může být aktuálně upraven (pochopitelně k lepšímu)

Přihlášky se přijímají již nyní v SVČ Sluníčko, včetně nevratné zálohy 1 000 Kč.

Přejít nahoru